| dienutza2012 a întrebat:

Am parul scurt si as vrea sa il fac sa creasca mai repedesad! Ma puteti sfatui va rog?puppy dog eyesDau FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Gabriela_Popa_1990 a răspuns:

Da uleiu de ricin este solutia! se gaseste in farmacii in sticlute care iti ajunge sa dai de 2 sau 3 ori la radacini il lasi cam o jumatate de ora si te speli! o sticluta e in jur de 3 lei! bafta

5 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Ulei de ricin eu nu am incercat pentru-ca parul meu creste foarte repede si tot trebuie sa il tund dar cred ca e bine daca il incerci happy

| TotEuMa a răspuns:

Trage de el, dar cu toata forta pe care o ai rolling on the floor)))))))). Sigur creste.

| someonelikeu a răspuns:

Ulei de ricin, masti pentru par pe baza de plante.sau crema cu frunze de urzici, ulei de jojoba

| Ells a răspuns:

Ulei de ricin.

| wildcat01 a răspuns:

Stiu ca poate nu prea iti place dar uleiul de ricin este o solutie ieftina si rapida, te dai la radacina seara si te speli a doua zi. si incearca sa-i iei din varfuri odata la 6-7 saptamana. eu asa fac si am parul f lung