| Xulescu006 a întrebat:

Am tenul gras si bineinteles cu acnee.Care fon de ten este mai bun: Maybelline Ney York AffiniMat sau Stay Matte de la Rimmel? preturile sunt aproape la fel, dar vreau sa stiu care acopera cel mai bine, si care nu iti face probleme pe fata, sa reziste mai mult.Pro si Contra, va rog!

3 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Pai du-te la magazin si incearca-l pe fata tawinking

| Xulescu006 explică:

Degeaba.Am fost intr un magazin, mi a aplicat acea VANZATOARE,.pe obraz ceva, a zis ca se potriveste si chiar se potrivea. Am achizitionat un MaxFactor, pe care nu-l recomand, daca tenul e gras + acnee, fiindca sta o ora, doua,, limpede'', apoi zici ca-ti dai cu ulei si untura.

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Eu folosesc Maybelline Ney York AffiniMat. Si eu sunt in aceeasi situatie si acesta acopera mai bine si mi se pare mai natural