| BybyMary a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti niste metode naturale de a scapa de cosuri. Nu neaparat repede repede, in 2-3 saptamani cam asa, poate si mai putin. As vrea niste metode naturale care au functionat la voi sau alte chestii. big grin happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La farmacie se gaseste ZINERYT, o solutie pe care o prepari singura conform prospectului si este valabila 5 saptamini, este foarte eficienta contine doua antibiotice, de fapt, singurele care se recomanda impotriva accneei. pentru. ca in urma acestui tratament tenul se usuca e recomandabil sa folosesti o crema anticomedogenica( de la bioderma sau de la avene- se gasesc in farmacii), intern se recomanda pentru detoxifiere sa bei cam 3 cani/zi din ceai de trei frati patati(gasesti la farmacie sau la plafar, naturiste, etc). de doua ori pe saptamana poti sa-ti aplici o masca cu iaurt sau o masca din argila.Iti doresc un ten curat si sanatos.
Te pup!

| BybyMary explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,voi incerca happy :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe cremă împotriva coșurilor de la Plafar care este pe bază de gălbenele, propolis și muguri de plop.
Pa, pa.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://ingrijireatenului.cabanova.com/cosmetice-ingrijire-ten.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Ayama a răspuns:

Pai pasta de dinti, dar scapi cam greu si trebuie aplicata cand sunt mici.Eu folosesc crema de galbenele e chiar foarte buna si nu ma nici un cos.Ma dau cu ea o data pe saptamana, acum depinde si de pielea ta...Se gaseste la farmacie si e doar 4 lei in plus e buna si pentru alte lucruri...