| Diutza18 a întrebat:

ce ziceti cum sa ma imbrac astazi pentru ca merg la plimbare sa imi iau fusta sau blugi, merge daca imi iau un bolero gri tricou alb blugi gri si adidasi mai eleganti negri?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci asa:blugi, adidasi, boleroul gri cu tricoul/bluza alba merge sau poti sa-ti iei un tricou hazliu cu un hanorac si pe deasupra o geaca de piele(hanoracul si geaca sa fie descheiate), o curea, cateva bijuterii argintii (nu multe!), make-up natural. Eu ti-am spus in plus si make-up-ul si accesoriile. big grin Sper ca te-am ajutathappy

| Diutza18 explică (pentru ViVi99):

Mersii pentru sfat e mai bun hanoracul cu geaca de piele

| ViVi99 a răspuns (pentru Diutza18):

Ma bucur mult ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Blugii se potrivesc mai bine cu restul tinutei.
Părerea mea,... sper ca te-am ajutat big grin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să nu i ei tocuri dacă te plimbi mult să nu ajungi acasă cu pantofii în mînă.

| Diutza18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stai linistit ca am fost fara