| Marinan a întrebat:

De curând mi-au apărut niste vene sparte pe picioare. Ce as putea sa fac ca sa scap de ele sau macar sa nu-mi mai apară?(Am 16 ani)

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Vene sparte la 16 ani? Ce ai facut? Ceva exercitii intense sau vreo trauma in zona aceea? Nu stiu daca potiscapa de ele. Poate cu timpul. Partea buna e ca nu ar trebui sa te deranjeze cu ceva in afara de aspecte estetice. Mai bine vezi un medic. E mai sigur pentru tine.