| xXBeSpecialXx a întrebat:

Hey,TPU! happy Dupa cum stiti,se apropie Halloweenul si am o mica problema...
In ce sa ma costumez? sad Toate fetele din clasa au spus ca o sa se imbrace in ceva super infricosator,dar si la moda...
In ce sa ma costumez? Daca imi puteti da si poze, videoclipuri...Sa fie ceva mai original,nu vrajitoare,vampiri,sau nu mai stiu eu ce... Eventual sa nu fie chiar infricosator,daca se poate, sa fie ceva mai dragut chiar... big grin Ca de exemplu...un animal happy Daca imi puteti da si niste idei simple de machiaj... big grin Si...ce accesorii sa mai adaug? happy

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Salut. Daca nu vrei sa te complici prea tare cu costumul, ai putea sa iti faci un machiaj mai puternic si sa porti un tricou cu un imprimeu care sa sugereze ceva legat de Halloween. Uite aici niste tricouri frumoase de Halloween, si mai "cuminti" si mai "infricosatoare", in functie de ce vrei si ce te inspira: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/cadouri-halloween/

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu te costuma nimic infricosator,ci te vei costuma in inger alb,o zana buna,politist,o asistenta medicala, doctor,in valet,in majodorm,pirat,superman,capitain Planet,Turboman,spiridus,elf,etc...dar nu costuma in personaje negative, rele si infricosatoare pentru ca aduc necazuri, ghinioane, nenorociri in casa, in familie si in sufletul tau!

| suffarstar a răspuns:

Intr-o capreoara.

| VictoriaChetraru a răspuns:

Hey, eu ma costumez în Maleficent (dacă ai văzut filmul) niam cusut nasturi la spate la o bucată de material și deasupra am la fel o bucată de material care servește ca post de pelerină, coarne și machiaj simplu, te mai poți costuma în croela dacă ai privit desenul animat