| anoonym a întrebat:

eu am 14 ani si am 50 de kg si inaltimea de 1.65... mai trebuie sa mai lucrez la greutate?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti super ok, nu trebuie sa mai lucrezi la nicio greutate

| awspam a răspuns:

Lasa fumatul si o sa vezi diferenta

| 1234abcd a răspuns:

E ok... asa aveam si eu la varsta ta (asta a sunat de parca as avea 100 de ani acuma laughing )

| marry95 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, este foarte bine. Poti sa faci sport pentru a avea un corp frumos dar greutatea e buna.

| anoonym explică (pentru marry95):

Multumesc dar eu as vrea sa fiu mai inalta:*

| marry95 a răspuns (pentru anoonym):

Stai linistita o sa cresti, mai ai timp cativa ani :*

| Martina5 a răspuns:

Greutatea e bună nu trebuie să faci nimic dar poți sa practici ceva sport ca sa te menții așa

| Ghost99 a răspuns:

E bine... eu am 14 ani 1.73 si vreo 55 de kg

| anoonym explică (pentru Ghost99):

Oau esti inalt/a cum esti asa mare spune-mi si mie secretul?

| Ghost99 a răspuns (pentru anoonym):

Pai... si tata e inalt is bunicul din partea lui tata si din partea lui mama si de ceva timp joc si baschet.happy

| Chrris a răspuns:

Am auzit de la profu' de mate ca greutatea ideala o poti calcula daca scazi 111 din inaltimea ta( cm). Deci in cazul tau, greutatea ideala e de 54 kg. Esti okay asa cum esti.

| Razvan5769 a răspuns:

Da ar trebui...

| Dannnyyy99 a răspuns:

Nu cred, eu am 14 ani, 44-45 kg, 1, 60-1, 63 big grin

| anoonym explică (pentru Dannnyyy99):

Esti cam slab/ahappy:*

| Dannnyyy99 a răspuns (pentru anoonym):

Tot pe acolo laughing

| HollyRulzz a răspuns:

Hei, esti perfecta asa cum esti tu, esti tu! Trebuie sa te simti bine in pielea ta! Fii tu! Nu conteaza ce greutate ai sau ce inaltime ai sau cum arati! Conteaza cm arati pe interior, adica caracterul, ce fel de om esti! Fii tu!

| Australianu02 a răspuns:

Esti bine, poate doar daca vrei sa te ingrasi ca daca nu esti ok si daca vrei sa cresti in inaltime fa baschet sau inot