| Imidaifunditsa a întrebat:

Mai este putin pana incepe scoala...asteptati? Dau funda si vot:*

Răspuns Câştigător
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Eu astept putin,ca sa ma imbrac frumos, si sa imi vad colegii (fetele), parca deja simt seara cand ma culc emotii dimineata emotii

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Astept sa vad cum este viata de liceu...

| AngelCrystals a răspuns:

Nu

| εмiLч97 a răspuns:

Hey happy
Hmm...acum profit la maxim: ies cu prietenii cu rolele in parc, la cinema, mai dam cate o petrecere in pijamahee hee.
Ma bucur cat a mai ramas din vacanta sad timpul se "scurge" prea repede.

| Anca95 a răspuns:

Da:X mi-e dor de colegi

| KaRy a răspuns:

Eu doar pentru a-mi revedea colegii dar sa invat...hmmmmm cam naspa, dar asta e.winking

| AddaElly a răspuns:

NUUUUUU deloc ca teste,teze,evaluari,ascultari, teme, timp putin de joaca etclove struck:X:love struck varaaalove struck

| Barbaraaa a răspuns:

Da.:-ss pentru ca acum intru in clasa a9a si nu stiu ce colegi voi avea cum vor fi profesori dar am auzit ca e f fain happy

| OaKi12 a răspuns:

Vreau sa imi vad colegii dar nu vreau sa invat. Funda te rog.

| ZeroBLADE a răspuns:

Nici vorba!
Orice dar nu asta
Nu imi place scoala mai ales ca am ajuns in clasa saptea (e greeeeu)

| RedFantasy a răspuns:

Intr-un fel da ca vreau sa-mi vad noii colegi, dar nu vreau sa se termine vacanta

| mihaela08 a răspuns:

Eu una de abia astept pentru ca imi revad prieteni...

| teodor9696 a răspuns:

O astept cu cea mai mare DISplacere