| anonim_4396 a întrebat:

Mai este putin si incepe scoala.
Voi o asteptati?

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

NU O.O stii ce astept eu? cealalta vacanta de varalove strucklove strucklove struck

12 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Sincer, nu laughing pentru ca sunt boboaca si nu stiu exact cum vor fi colegii noi, toti din liceul respectiv imi spun ca va fi bine dar ramane de vazut.

Tu o astepti?smug

| smile20000 a răspuns:

Da si nu. NU deoarece nu am citit nimic pana acum si o sa ma asculte la ce am citit si trec intra 5a sinu stiu ceo sa fie
DA deoarece nu sa am colegi noi (ca toti copii din clasa a patra care o mai ramas o sa fie in aceeasi clasa) si ca ma plictisesc. Da lasa ca vine iarna si vacanta si "Mos Craciun"

| kurinkita a răspuns:

Dap. O astept din tot sufletul. Inca un am si scap de licenta. Apoi vreo 2 ani de master. Bine ca lucrez si imi ia gandul de la tot ce tine de invatamant.

| JUST1ANIME a răspuns:

O astept ca sa-mi vad colegii... vacanta asta m-am plictisit tare straight face

| getutageo a răspuns:

Da si nu da pentru ca o sa incep liceul si o sa imi fac prieteni noilaughing si nu pentru ca o sa imi lipseasca colegii diriga chiar si scoalacrying

| LonelyGirl01 a răspuns:

Nu!

| DeeaDLove12 a răspuns:

Nuuuuu

| laAAal a răspuns:

Buna! eu o astept ca trec a 9-a si vreau sa-mi vad noii colegi..ca altfel da.o dq..nu o ast nimeni

| Elysssa a răspuns:

Nu trebuie sa o asteptam noi, ca ne asteapta ea, indiferent ca vrem sau nu!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca pe apocalipsa.

| aleSsiax a răspuns:

Nu

| AlinaBote a răspuns:

Nu prea

Întrebări recente