| Deutza_1234 a întrebat:

Puteti sa majutati si pe mine cu niste pareri de coafuri.asa vrea asa imi cumpar si sprai de colorat parul asa ca il voi folosi putin in aceasta coafura...deci am 13 ani si ap parul pana la umeri( cam scurt nu pot spune ca e mediu) am si breton. cateva idei ca rog!:X DAU FUNDA GARANTAT!( p. s. - as dori video)deci niste moduri de imi aranja parul-- nu imi place tapat stil EMO!

1 răspuns:
| Iσαηα a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU. Are parul lung dar merge si peparul tau:).
http://www.youtube.com/watch?v=ahBZFn5Ocvo&feature=related Uite niste idei.:)
Poti sa-ti intinzi tot parul cu plac.
Poti sa-l prinzi in 2 codite.
Poti sa-l undulezi doar la varfuri.
etc:)
Sper sa te fi ajutat. Succes:*!