| Lacramioara_Xenia_1990 a întrebat:

Heyy in curand vine halloweenul iar noi la scoala dam petrecere. Cu ce sa ma costumez? As vrea niste costume facute acasa

Răspuns Câştigător
| Lilulilu123 a răspuns:

Buna! 1. Zombie ( exact cum a zis si InVisible99 -tutoriale de machiaj gasesti pe youtube )
2. Sperietoare de ciori ( haine rupte, peticite pe alocuri, prafuite, o palarie de paie, parul ciufulit + machiajul pe care il vei gasi tot pe youtube.
3. Clovn - haine cat mai colorate, o palarie colorata daca nu-ti poti colora parul, machiaj colorat.
Idei ar fi multe dar depinde si de bugetul tau.De exemplu, poti gasi prin SH -uri rochii pompoase ( printese, vrajitoare ), palarii si tot felul de accesorii la un pret mic.
SFAT. Atunci cand cauti un tutorial de machiaj cauta-l in engleza - vei gasi mai multe rezultate happy
Pup kiss

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Cel mai simplu este costumul de zombi, haine rupte, prafuite, par zburlit si un machiaj adecvat(gasesti tutoriale ca sa te inveti un machiaj mai original)

| Anndreya a răspuns:

Emo?
Si la mine la scoala e o astfel de petrecere, poate incerci