| anonim_4396 a întrebat:

Heyy.
Se apropie Saptamana Scoala Altfel si vreau sa imi dati ceva idei de imbracaminte.
Ceva mai simplu in gen: Hanorac, Jeans si tenisi.
Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Daca esti fata:
Eu zic sa iti lasi parul lung si sa iti pui o bentita de aia cool pe la mijloc si separi partea din spate data asa pe spate si il tapezi sa stea umflat si dupa fixativ.ti-l faci cu placa, sau ti-l prinzi intr-o coada si ti-l tapezi.
Iar la haine ai putea sa iti iei niste colanti negi niste pantaloni scurti sau pana la genuchi de preferat scurti asa mai rupti ( sti tu) un tricou cool cu un hanorac deschis pana la sani sa se vada si tricoul, adidasi, balerini, cel mai bine skateri :* uite ce as alege eu : skateri, colanti/dres negru, pantaloni scurti, tricou, hanorac mulat pe tine deschis la jumate, niste bratari da nu din astea de fetita, te dai cu putin rimel si creion, si aprul lung lasat ci bentita si pe spate sa fie umflat o sa ai un look de bad girl\m/
Daca esti baiatbig grinaca vrei ceva original poti incerca asa: Blugi (negri sau albastri, skinny/conici, dar nu alta culoare caci esti prea tanar), o camasa cu maneca scurta, in patratele, carouri ce vrei tu, dar sa fie colorata, o bluza subtire de culoare inchisa pe dedesubt si o pereche de conversi (nu skateri, conversi albi preferabil, albi simpli)
Bafta!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trening si adidasi, jeans, camasa si tenisi

| girl28 a răspuns:

Buna eu zic sa te imbraci sport este cel mai comod.