| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! Ce trebiue sa fac ca sa slabesc 5 kg? Fara exercitii fizice.Asta deja fac dar ce ar trebuie sa mananc? Nu o dieta stricta. Ce ar trebui sa mai elimin si ce sa consum mai mult.(fara fructe si legume, deja consumhappy )Multumesc!

3 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Elimina dulciurile, sucurile. paine mai putina.
Mananca lactate, mamaliga...mergi pe jos mult, si fii constanta ca nu o sa vezi rezultate peste noapte.

| ionutzul31 a răspuns:

Sex zilnicwinking

| GDP a răspuns:

Renunta la paine, fainoase, produse de patiserie etc. Multa apa si maseaza-ti burta mereu astfel incat sa "dizolvi" grasimea, deci fara crema