| BlackLoveWhite a întrebat:

Heyyy TPU :*! Sunt satena castaniu si vreau sa imi fac varfurile blonde,cu nuantator. Puteti sa imi spuneti daca vor iesi ca ale Antoniei sau daca macar se vor vedea blonde, pentru ca am citit ca doar imi va deschide nuanta parului. Vreau un raspuns rapid, va rooggg frumos! Multumesc! :***

Răspuns Câştigător
| Kristinikaaa a răspuns:

Salut! Nu iti poti face varfurile cu nuantator, decat daca e mai inchis decat parul tau natural. Ca sa iti iasa mai deschise, trebuie sa-l decolorezi.

| BlackLoveWhite explică (pentru Kristinikaaa):

Multumesc,dar alta modalitate in afara sa il decolorez sau sa il vopsesc, adica fara sa imi stric parul, sa nu fie permanent, nu exista? puppy dog eyes3

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa decolorezi.
Mergi la salon si iti vor spune ce sa faci.
Te pup!

| Painkeeper a răspuns:

Doar iti va deschide nuanta parului, pentru ca nuantatorul se poate ocupa doar de inchiderea sau deschiderea culorii parului, nu si de vopsire.