| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine isi piaptana parul cu carare pe mijloc (si fara breton!) si vrea sa isi faca coada de cal cum arata mai bine : cu coada prinsa jos sau mai sus?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Depinde de forma fetei.
daca ai de gabd sa iti pastrezi cararea, prinde-l mai jos si lasa cateva fire libere, iar daca vrei sa iti dai parul peste cap, prinde-l mai sus.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Mai jos

| Biby a răspuns:

Mie imi place sus. Dar acum este la moda coada jos si fire rebele.Deci mi-am scgimbat parerea cu prima varianta, daca nu se mai poarta.

Răspuns utilizator avertizat
| AdelinaC a răspuns:

Eu imi prind coada mai sus dar fara carare ci cu parul dat pe spate