| anonim_4396 a întrebat:

Hi.^.^
Vreau sa-mi pun unghii false, dar am o problema. Unghiile mi le pun acasa [le cumpar de la Auchan cu 30 de lei...:\]. Mi-am pus de mai multe ori diverse tipuri de unghii si lipiciuri [care n-au functionat]. Puteti sa-mi recomandati un lipici bun? Pret si de unde pot sa-l cumpar...happy
P. S.:Fara comentarii de genul: "Nu e bine sa-ti pui unghii false sau lasa-le sa creasca." Mie imi cresc unghiile fff greu.sad
Multumesc;] Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Bulffy a răspuns:

Eu iti recomand sa ti le lipesti cu picatura sau daca nu sa intrebi de acolo de unde iti cumperi unghiile false daca are vreun lipici bun pentru a ti le lipi si ii explici ca acela de la unghii nu iti este de folos! Fundaaaa!big grinte rogkiss

10 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Mai bine cumpara cu 20 ron tipsuri aduse din Germania de la www.softnails.ro si adeziv cu pensula la 6 ron

http://www.softnails.ro/tipsuri/87-tipsuri-europene-set-100-buc.html

http://www.softnails.ro/tipsuri/103-adeziv-3gr.html

| axeldavid a răspuns:

Superglue la orice magazin costa 1leu

| Elmma9 a răspuns (pentru axeldavid):

Tocmai am zis ca fara supergluestraight face sau picatura etc...

| axeldavid a răspuns (pentru Elmma9):

Incearca cu polilandez

| Elmma9 a răspuns:

Nu supergluestraight face
Imi stric de tot unghia naturala + ca nu e asa bun ca ala specialhappy

| iloveusa a răspuns:

Superglue

| LoveRu a răspuns:

Picatura ce lispeste, nimic, nimic nu dezlipesterolling on the floorlaughingwinking

| hasu10 a răspuns:

Iti recomandam sa folosesti un set profesional de unghii false care vine la set cu un lipici special plus o pila pentru unghii. Modelul il poti alege din catalogul pe care il gasesti aici http://www.facebook.com/profile.php?id=100002950522664 sau poti sa ne sugerezi tu un alt model.
Lipiciul se regaseste intr-un recipient de 2g si ajunge garantat pentru o manichiura completa. Pretul unui astfel de set este de 15 RON.

| Elmma9 a răspuns (pentru hasu10):

Foarte convenabile...nice work;]...o sa ma interesez.