| Anonimussu a întrebat:

Imi puteti recomanda produs/produse de par pentru baieti (genial ar fi sa fie testate de voi) pentru un par moale ca sa stea mai "tapan"? Gen spuma, fixativ, ceara, pudra si foarte important-》 sa nu sleiasca, ingrase parul si de ce nu, sa miroasa bine????

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand spuma, gel, ceara sau creme pentru par, pentru ca la baieti, avand parul mic, ajunge imediat la radacina firului de par si o afecteaza, la cateva luni de folosinta, cade parul pe portiuni largi.
Uite aici, cateva imagini cu ce ti se poate intampla:
http://dermatocosmetologie.blogspot.com/......placi.html

| Peridava a răspuns:

Genial sau ideal? Vai de biata limba romana!
De ce nu testezi singur? Aceste produse pot reactiona diferit la diferite tipuri de par.

| Jannah a răspuns:

Gel + Fixativ = Tapan, cel putin la mine a reusit combinatia asta.