| pink13 a întrebat:

In cat timp se cunosc rezultate, la aparatul dentar? mersi:*funda...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa cateva luni

| Miuriel a răspuns:

Stiu ca la aparatul dentar fix se vad schimbari dupa o luna, la cel mobil dupa 2-3 luni.

| vioreld a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Poate fi de la o luna la 12 luni. Insa nu stai mai mult de 12 luni cu aparat dentar, indiferent de cat de grava este problema.

| baubau11 a răspuns:

La aparatul dentar se poate cunoaste rezultatele in macim jumate de an depinde de problema de care o ai la dinti(depinde cat de strambi sunt...).