| syjey a întrebat:

Funda:Imi pot face aditie de os, imaplnt dentar in timp ce port aparatul dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Depinde de vârstă și de tipul aparatului dentar, discută cu medicul!

3 răspunsuri:
| Madut21 a răspuns:

De ce sa primesti raspunsurile de la persoane care n-au habar sau nu-ti pot spune exact cand te poti duce la medic?

| syjey explică (pentru Madut21):

Da,normal ca o sa intreb si doctorul, chair maine doar ceream o parere...ma gandesc ca s-ar putea face cel putin aditia osoasa

| Madut21 a răspuns (pentru syjey):

Persoanele potrivite pentru pareri nu prea isi pierd vremea pe TPU big grin fac referire la medici aici laughing