| GabbyGabriella64 a întrebat:

Bluzele,tricourile sau rochiile fara bretele care lasa toata partea de sus descoperita sunt vulgare la o fata? Va place ca fetele sa poarte genul asta de haine?

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

"care lasa toata partea de sus descoperita"

Păi bretelele, ce mare lucru acoperă?
Nu sunt deloc vulgare.
În cel mai rău caz, aș spune că sunt riscante. laughing

| oglindasultanului a răspuns:

Depinde intre ce fel de oameni le porti, uneori pot fi apreciate alteori insultate.

| 1997onur a răspuns:

Dece îți este frica sa porți ce-ți palce ție sa porți? îmbrăcate cum îți place ți-e și cum te simți tu bine în hainele tale nu-ți fie frica sate îmbraci cum îți place ți-e un un normal nu ar avea de ce sate judece după niște haine nu vad de ce sa fi judecata după cum te îmbraci dacă ți-e așa îți place poartă ce-ți place ți-e puneți ce culoare vrei tu la ochi am văzut și întrebare cu ochi lentile sau ce sunt alea