| ilinc a întrebat:

In Paris se gasesc BABY LIPS? nu raspundeti daca nu stiti sigur
funda

Răspuns Câştigător
| rabbit2014 a răspuns:

Am vazut acum cateva luni, acum m-am uitat doar online si nu am vazut la sephora...dar daca te duci in mai multe magazine de make up o sa gasesti, sunt unele magazine cu multe bijou fantasy acolo poti sa gasesti bb lips sau din acela cu arome de cola fanta etc

3 răspunsuri:
| rabbit2014 a răspuns:

Se gasesc, in special la sephora pe champs elysee sau la chatelet. Si poti sa gasesti si la magazine simple de make up. Sau la maybelline.

| ilinc explică (pentru rabbit2014):

Spre exemplu in target se pot gasi daca exista acolo?

| rabbit2014 a răspuns (pentru ilinc):

Pai ala nu era de haine si decoratiuni? Nu am intrat in el dar mi- a zis o prietena ca a luat de acolo niste chestii pentru casa