| Dragut123 a întrebat:

Unde gasesc balsamul de buze EOS in Braila? Dar Baby Lips? Daca stiti, v-as ruga sa imi scrieti si pretul la care l-ati gasit. Fundita!

Răspuns Câştigător
| pinksweetunicorn a răspuns:

Buna! Eu mi-am cumparat baby lips-uri din DM dar se gasesc si in carrefour auchan si asa mai departe, dar si in magazinele speciale maybelline de unde eu mi-am cumparat unul din gama electro. cat despre EOS-uri se gasesc in douglas.
preturile sunt urmatorele:
-la baby lips-uri in jur de 9-13 lei depinde daca vrei unul din gama originala sau crystal sau electro( acum depinde si de pretul fiecarui magazin)
-la EOS-uri 30 de lei iar daca camanzi dupa aoro(era sa uit de aceasta modalitate online) este 27 de lei dar nu este mare diferenta.
sper ca te-am ajutat!:*