| BlackShad0w a întrebat:

Intreare pentru fete. In cateva zile voi pleca la mare si vreau sa ma epilez acasa. Nu am epilator. Ce mi-ati recomanda? Lama, crema sau ceara (si de care)?
p.s: am 15 ani si as vrea ceva care sa reziste minim 4 zile.

Răspuns Câştigător
| CorneliaC a răspuns:

Crema.

| BlackShad0w explică (pentru CorneliaC):

Crema..cam cat rezista? happy

| CorneliaC a răspuns (pentru BlackShad0w):

3-4 zile

5 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

De ce ti-am propus crema? Pentru ca este un procedeu nedureros, iar dupa epilat pielea ramane foarte fina la atingere happy

| BlackShad0w explică (pentru CorneliaC):

Si, imi poti spune te rog, in cazul in care stii, o crema buna?

| CorneliaC a răspuns (pentru BlackShad0w):

Crema depilatoare de la Elmiplant