| alexandru_4652 a întrebat:

Aceasta este o intrebare mai mult pentru fete. Cum ati prefera sa vedeti un barbat? Un tricou slim Geaca de piele. ochelari aviator. mai bad ass sau. un casual la camasa blugi... si un palton de stofa mai elegant putin? thinking Ceva intre stilul lui Gerard Butler [ bad ass] si Daniel Craig. thinking voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pustiule pe femei le intereseaza cat o ai de mare nu ce geaca sau camasa ai laughing) cati ani ai laughing)

| Smilee4Mee a răspuns:

Prima variantawinking:X

| FunnyMoment a răspuns:

Depinde de context.Pe strada mi-ar placea prima varianta dar in functie de locul in care se afla se decid chestiile astea.De exemplu:daca il vad intr-un restaurant, intr-un muzeu si in general in locuri elegante normal ca prefer a doua varianta.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Ambele big grin