| mypasionareyou a întrebat:

Vreau sa adopt un stil nou. recent am sabit si am intrat si la liceu si vreau o schimbare. vreau sa adopt in stil lejer dar care sa imi scoata in evidenta si formele. imi place foarte mult stilul funkysi as vrea cateva caracteristici despre el. poate cateva siteuri cu haine sau poze. multumesc anticipat

1 răspuns:
| moisila a răspuns:

Pai eu as zice sa porti un stil sport, sau daca nu-ti place un hanorac mai larg si o pereche de pantaloni nu prea stramti o palarie si o esarfa. Sper sa gasesti ceva.