| anonim_4396 a întrebat:

M-ai vopsit acum o luna cu henna roscat si acum vreau sa-mi bag suvite blonde...Intrebarea mea este oare imi prinde vopseaua chimica? sau daca nu, as putea sa ma vopsesc blonda cu henna peste roscat, ar prinde?

1 răspuns:
| kitty_1935 a răspuns:

Daca iti faci suvitele cu decolorant o sa iti iasa dar daca le faci cu vopsea nu. Iar daca vrei sa te faci cu henna blond peste henna roscat nu cred ca o sa iti iasa probabil ti se va deschide putin ti se va vedea mai tare roscatul mai deschis dar nu iti va iesi blond. Henna blond este mai mult pentru cine e blonda din nastere si peparcurs i se mai inchide se face cu henna blond sa i se deschida la loc dar pe saten, brunet nu iese blond. doar peblond vopsit sau blond natural