| sticks16 a întrebat:

M-am decis sa ma imbrac elegant.Sunt fata. Ce pantofi pot sa port, avand in vedere ca am 1. 80 m si nu ma simt confortabil in balerini?

Răspuns Câştigător
| FashionKitty a răspuns:

Cand vrei sa te imbraci elegant? Adica ma refer ca vrei sa faci asta pentru un evenimet anume sau in viata de zi cu zi? Oricum daca nu-ti plac balerinii poti incerca pantofii cu toc, daca nu poti purta sandale...

| sticks16 explică (pentru FashionKitty):

In viata de zi cu zi.

9 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Poti purta sandale sau pantofi fara toc sau cu toc foarte mic avand in vedere ca esti f inalta happy

| Euletitia a răspuns:

Incearca niste pantofi cu toc mediu(4-5-6cm), numai ca ai fi f inalta cu pantofi cu toc. Spui ca vrei sa te imbraci elegant, deci nu prea stiu ce as putea sa iti recomand, daca spui ca in balerini nu te simti confortabil. Si, oricum, pantofii cuu toc sunt indispensabili tinutelor elegante, singura alternativa find balerinii. In ceea ce priveste culorile pantofilor, iti recomand negri si nude, iar pentru sandale ai putea opta si pentru albe sau rosii.
Sper ca te-am putut ajuta, macar putin!

| Kyrie a răspuns:

Oh My God, esti urata
Giraf-o laughing

| FashionKitty a răspuns (pentru Kyrie):

Mai bine tine-ti gura, ok?!

| Hikari a răspuns (pentru Kyrie):

Nu mai fii asa rautacioasa ok? Si eu sunt inalta am 13 ani si am 1. 75 si ma mandresc cu asta. Femeile inalte sunt frumoase te legi de ea pentru ca esti geloasa sau invidioasa. Inceteaza.

| Kyrie a răspuns:

Iti dadeam un compliment sad

| Marius7121 a răspuns:

Ai 1, 80?:X:X ai ochi frumosi? daca da, lasa-mi id

| FashionKitty a răspuns (pentru Marius7121):

De ce ai crede ca ea CHIAR ti-ar da ID-ul ei?