| GrellSutcliff a întrebat:

M`am tuns ca Hinata in Naruto[nu Shippuden] si in planu 2 era sa-l las sa creasca lung cam knt a lu Hinata in Shippuden si mie imi creste cam greu parul... eu pana nu`mi creste tot parul pana la umeri nu-l mai tund[ cu exceptia bretonului] pentru ca al meu e tuns in scari acum. si vreau si ala cel mai scurt sa`mi creasaca pana la umeri ca apoi sa-l tund drept... exista anumite produse de ingrijirea parului care face sa creasca parul mai repede?

3 răspunsuri:
| NanaXOXO a răspuns:

Masca de ulei de masline si galbenus de ou, la mine a mers. Dar efectul nu este imediat, se observa in decursul a mai multor luni. SuccesXOXO

| GrellSutcliff explică (pentru NanaXOXO):

De cate ori trebuie sa-l foloseck pe saptamana? si cati cm creste`ntr`o luna?

| NanaXOXO a răspuns (pentru GrellSutcliff):

O data pe saptamana sau la 2 saptamani, si in 11-12 luni mi-a crescut 20 de cm.