| GrellSutcliff a întrebat:

M`am tuns ca Hinata in Naruto[nu Shippuden] si in planu 2 era sa-l las sa creasca lung cam knt a lu Hinata in Shippuden si mie imi creste cam greu parul... eu pana nu`mi creste tot parul pana la umeri nu-l mai tund[ cu exceptia bretonului] pentru ca al meu e tuns in scari acum. si vreau si ala cel mai scurt sa`mi creasaca pana la umeri ca apoi sa-l tund drept... exista anumite produse de ingrijirea parului care face sa creasca parul mai repede?

4 răspunsuri:
| OanaSimpluu a răspuns:

Uleiul de recin happy... ajuta mult! am incercat si euwinking

| ENDofGaming a răspuns:

Esti fanu lu Naruto dupa cum se vede

| GrellSutcliff explică (pentru ENDofGaming):

Hahaha.
Normal. XDD
Fan anime, deci da, sunt si fan Naruto...

| elena_2558 a răspuns:

Cred ca asta este ceea ce cauti :) http://www.icosmetice.ro/......ament.html

si o prietena de-a mea l-a comandat si chiar este folositor... ei ii creste parul fff greu dar cu aceasta lotiune in 3 luni ii creste parul :-O wow. chiar se observa. chiar ma gandeam sa-l incer si eu :)

Sper ca te-am putut ajuta :*