| anonim_4396 a întrebat:

Merg intr-o excursie in saptamana aia cu scoala altfel.laughing
Deci, cum sa ma imbrac?
Am 14 ani, in jur de 1, 60 si sunt slabuta.
stiu ca trebuie sa fiu imbracata comod, dar is curioasa de niste idei.
Un multumesc anticipat!
V-am pupacit!:X:*

Răspuns Câştigător
| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Ce zici de...
O pereche de blugi... pur si simplu cu un tricou sau o bluzita si cu un hanorac.
Sau depinde si de vreme.cu o jacheta. jeansi si un tricou cu un imprimeu funny, simplu... big grin! Cum este stilul tau.
Daca imi poti da mai multe detalii legat de stil, cred ca as putea sa-ti dau si alte sfaturi happy!
Te poti incalta cu bascheti. Si sa iti iei un rucsac simplu.

Succes :*!

3 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Pai nu stiu, niste blugi, un tricou sau ceva cat de cat comod si niste tenesi in picioare... App, unde e excursia? Sunt curioasa...

| Elly213 a răspuns (pentru RainOfColors):

Prin zona bucurestiului.Nu am fost atenta.laughingDa nu mi-a sta acasalaughing

| RainOfColors a răspuns (pentru Elly213):

Mda. La cum e diriga noi cred ca o sa mergem in prima zi la biblioteca, a doua zi la muzeul de literatura, a treia zi la alta biblioteca, a patra zi la opera si a cincea zi poate intr-un parc sau ceva.happy Sau mai bine stau acasahappy