| PeFuga a răspuns:

Tare ma tem ca acel pret initial este absolut exagerat. Si ma mai tem ca o sa aiba un miros ingrozitor de "china", de magain de chimicale, ecva de genul asta, care nu o sa se duca si o sa te urmareasca oriunde porti pantofii... Altfel culoarea e foarte frumoasa iar modelul e ok daca e pe stilul tau. Pt 20 de lei plus transport cred ca iti poti asuma totusi riscul.

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

20 de lei? wow, sunt foarte ieftine, dar din pacate nu prea se poarta modelul acesta, totusi daca tie iti plac, ia-le!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Superbi dar mai mișto erau niste platforme.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Am avut și eu ceva de la ei din același material, dar după un timp au început să se tocească sad

| Leerix a răspuns:

Calitatea lor este foarte proasta, nu i-as lua nici pe gratis, plus ca mi se par oribili. Important este sa-ti placa tie!

| Raluu21 a răspuns:

Mie una nu imi plac... daca tu vrei sa ti iei pe de o parte trebuie sa fi constienta ca nu vor avea o calitate extraordinara (la pretul de 20 lei. ) dar nu e nici o mare pierdere de bani. Daca chiar iti plac cumpara i, vad ca pretul original era de 1 mil 30 laughing

| AlexandraM888 a răspuns:

Costa 20 lei, pentru 20 lei eu zic ca merita, si daca nu iti plac sau nu sunt ok poti oricand sa ii vinzi sau sa ii dai cuiva, nu e o pierdere majora de bani!

| Ela00x explică:

Multumesc mult tuturor. happy

| Maria_Gabriela_1992 a răspuns:

Sa iti spun drept sunt frumoase, dar este un pret foarte mic. Tare ma tem ca, calitatea sa fie extrem de slaba. Am auzit despre acest lucruri rele.
Faci ce crezi, dar crese ca pe ele o sa scrie; made in china';

| Adelina0244 a răspuns:

Daca tie iti plac acesti pantofi, nu vad de ce nu sa ii cumperi. Pretul nu este foarte mare si dupa cum se vede sunt la reducere. Eu nu am o parere exacta despre acesti pantofi.