| Andreea0209 a întrebat:

Nu stie cineva sa-mi spuna niste idei pentru diplome de carnaval?batting eyelashes Ceva de genul:"cel mai original costum". Multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| pisicuta2884 a răspuns:

Uite draga, cel mai bun machiaj, cea mai buna coafura, cel mai elegant costum, cel mai misterios costum, cel mai infricosator costum, cel mai infricosator machiaj, cel mai simplu personaj, cel mai creativ personaj, cea mai eleganta coafura. Deocamdata atatea imi vin in minte, dar daca mai imi vin idei ti le mai spun. Sper ca ti-am fost de folos

| Andreea0209 explică (pentru pisicuta2884):

Multumesc mult! :*

| pisicuta2884 a răspuns (pentru Andreea0209):

Funda?

3 răspunsuri:
| Oanaa82 a răspuns:

Cel mai original costum
cel mai elegant costum
cel mai misterios costum
cel mai haios costum
cel mai infricosator costum