| adnanandan a întrebat:

Obisnuiesc sa imi pun parul pe bigudiurile de la magic leverag sunt multumita de buclele spirala care le obtin, dar ma gandeam ca inainte sa le prind in par sa imi aplic solutie de permanent dar nu stiu daca ar fi ok si ce produs sa folosesc, banuiesc ca imi va distruge parul dar m-am saturat sa il pun pe bigudiuri saptamanal as vrea sa il am permanent ondulat putin ajutor de la persoanele care se pricep Multumesc! PS.la coafor nu vreau sa merg!

1 răspuns:
| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Daca vrei sal aia ondulat sau cred dupa ce iti speli parul il descurci bina apoi aplici o spuma buna cum ar fi cea de la Syoss si il lasi sa se usuce sau daca nu vrei sa stai cu el ud usucal dar usor fara a da cu peria prin el