| SwAn a întrebat:

Parul mi se ingrasa foarte repede, daca ma spal duminica pe par marti arata oribil! In doua zile...si nu-mi prea permite timpul sa ma spal atat de des asa ca va rog daca puteti sa-mi dati un pont pentru parul gras...

Răspuns Câştigător
| Ade a răspuns:

Pai nu folosi balsam, nu trece des mana prin el (sau sa nu ti-l aranjezi toata ziua). Si daca parul se unge atat de repede inseamna ca la un moment dat te spalai foarte des pe cap si...parul tau asa s-a obisnuit! Bafta!

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Nu folosi balsam (daca e nevoie decat pe varfuri)
usucal cu fionul dupa spalare
si am auzit ca se gaseste in comert un spray ca sa te dai pe par ca sa nu se mai ingrase[Fundita:*?]

| asdfghjklmnb a răspuns:

Samponul Argeal si Sabal(se gaseste in farmacie)

| Yumitsu a răspuns:

Nu prea pune mana pe par, leaga-l. si nu mai stiu ce sa faci...

| 321PaulinA123 a răspuns:

Incearca sa folosesti alt sampon si baftahappy

| Ciuf_4868 a răspuns:

Eu tot asa patesc. fiindca bag mana in par in fiecare zi.
incearca sa eviti asta. happy