| anonim_4396 a întrebat:

Pentru banchet ar fi bine urmatoarea tinuta:pantaloni +sacou(business casual) albastru navy+o camasa albastra cu dunguite altbe+mocasini albastri? astept pareri raspunsuri, sau alte idei

3 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Ai ales foarte bine, este elegant. Dar daca in loc de camasa in dungi ai alege una din voal alba ar fi excelent.ai fi in acelasi timp si sexi si la moda! Exact ca aici http://fashion.mozku.com/2010/05/ce-rochie-sa-alegi-pentru-banchet/ Succes:*

| Me23 Tia a răspuns:

Nu cred.la banchet daca esti fata trebuie sa porti roche.pe bune e foarte tare. daca esti baiat blugi mai mto si o camasa frumoasa si un sacou chiar.sau blugi cu tricou simplu si sacou simplu dar nu foarte foarte elegat.

| Анька a răspuns:

Mie mi sar parea foarte elegatn...mai ales o camasha albastra aprinsa pantaloni la dunga negri si o pereche de pantofi cu tocul de vreo 10 15 cm tongue ar arata foarte superb si cu parul cirliontsat sau indreptat cu placa )