| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce se foloseste ceara de par?

Răspuns Câştigător
| Dianna_7625 a răspuns:

Hi.
pai ceara de par este folosita pentru. a aranja mai bine parul. si ca acea coafura sa aiba mai multa durabilitate.
acum depinde in ce scop o folosesti.
eu una in foarte multe...batting eyelashes
ps. cand te dai cu ceara de par foloseste putina intre degete... "intinde" ceara pe degete sa se arangeze mai bine pe par. si nu folosi in exces. ca iti va face parul uleios si cu aspect murdar big grin
sper ca ti'am fost de ajutor... fundita? v0t?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ceara de par se foloseste ca sa-ti stea parul drept aceasta ofera parului tau o stralucire fascinanta si confera fixare puternica ce dureaza intreaga zi.

| lucianman a răspuns:

Poate inlocui fixativul, spuma de par, gelul s. a. m. d, doar ca e mai scump dar si mai bun si rezistent

| FeelTheRainbow a răspuns:

Pentru stralucire, si in loc de fixativ, spuma sau gel
E bine sa folosesti da` nu in exces.Eu o folosesc dupa ce imi intind parul.winking