| fluturascolorat a întrebat:

Cine s-a vopsit cu henna? Eu sunt bruneta si as vrea sa ma "vopsesc" neagra.se prinde culoarea si cat rezista? Dupa cate spalarii se duce?

3 răspunsuri:
| yvren a răspuns:

Rezisa.si da dupa cateva spalari se mai duce din intensitatea culorii.fiind bruneta o se se ia mai greu:*

| yvren a răspuns:

Rezisa.si da dupa cateva spalari se mai duce din intensitatea culorii.fiind bruneta o se se ia mai greu

| yvren a răspuns:

Rezisa.si da dupa cateva spalari se mai duce din intensitatea culorii.fiind bruneta o se se ia mai greu.