| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Funda! ce se ai poarta tomna/iarna asta? ma refer la veste, geci se mai poarta camasa in carouri? dar vestele? ugg-urile?
Dati-mi niste idei de imbracaminte la inceputul anului scolar, machiaj (nu prea strident) si parul.
Mentionez ca intru a8-a, sunt fata si am parul putin peste umeri happy

Merci

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Http://hainefemei.info/......arna-2011/
Sunt foarte multe lucruri care se vor purta toamna asta. Uite, de exemplu, ce culori se vor purta: http://hainefemei.info/......amna-2011/
Pentru mai multe haine care se vor purta toamna asta, intră pe http://hainefemei.info

| Alissonn14 a răspuns:

Poti sa porti camasi lnistita, inca se poarta.Ca si geaca incearca sa iti iei una neagra, maro deschis, pentru ca iarna se poarta culori inchise.Ugg-urile se poarta dar incearca sa iti iei o culoare deschisa.Am vazut recent niste ugg-uri mai scurte decat cele normale si erau mai tari.Machiajul nu trebuie sa fie strident, te poti da cu fond de ten, rimel, gloss si daca vrei unpic de creion.La par iti poti face niste bucle ( se gaseste pe net cum ), sau sa ti-l prinzi intr-o coada de cal si sa iti lasi bretonul ( daca ai ). Bafta!

| AnthoniaXoxo a răspuns:

Heii.dragutzsoo! toamna-iarna acestea se poarta veste colorate cu multe rupturi strasurii tot felul d. deastease poarta o jacheta frumoasa d toamna-iarna.camasile se vor purta mereu...iar ugg-urile. daca vrei sa fii in ton cu el ia-ti`le pe cele mai la moda si mai diferite si colorate. exista tot felul d modele! Iar machiajul daca doresti putin rimel, un pic d szclipici daca folosesti, putina pudra.si creion foarte putin conturat, sa`tii iasa ochii in evidenta. parul ti`l poti face o coada sus putin umflata.par desfacut drept sau bucle "libere".happy :* SuccEss! sunt sigura ca vei arata superwinking