| ddiddi a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mea de nastere. Niste sugestii pentru unghii? Nu trebuie sa fie prea complicat... Funda happy

Răspuns Câştigător
| GRatZYucA2001 a răspuns:

Buna! La multi ani!
Parerea mea este ca, ar trebui sa asortezi culoarea unghiilor cu culoarea tinutei.Iti recomand culori deschise, aprinse.Sau daca nu iti plac culorile aprinse poarta negru sau alb.Pentru unghii iti recomand modelul acela popular (unghiile degetelor mari,aratatoare, mijlocii si mici de o culoare, iar unghia degetului inelar de o culoare). Modelul de pe unghii sa fie un imprimeu, un steag sau pete creative, gen buline albe pe unghii negre sau buline negre/roz/rosii/turcoaz pe unghii negre.Acum doar ai de ales tinuta si culoarea ei sau a unghiilor.Mult succes si distractie placuta.

6 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Unghii negre cu o nuanță deschisă de culoare gen roz.

| Henriette1165 a răspuns:

Iti poti face degetul aratator, mijlociu, cel mic, cu o culoare, iar inelarul si cel mare, cu alta culoare. happy

| beretu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=D7onnONsp0I uite un filmulet cu modele simple poate iti este de folos, distractie placuta si la multi ani!

| GRatZYucA2001 a răspuns:

Poti si sa le dai o simpla culoare, sa pui un inel si o bratara pe mana si gata.Sau iti poti lasa unghiile simple.

| ddiddi explică:

Multumesc pentru urari