| afrodita3333 a întrebat:

Petru fetele care au folosit/folosesc creme autobronzante,vreau si eu niste sfaturi,cu sa o aplic, ce crema sa cumpar? Stiu ca e vara dar nu am timp sa stau la soare si pielea mea se bronzeza foarte geu la soare, mai ales picioarele.

5 răspunsuri:
| AmaliaMocanu a răspuns:

Nu conteaza ce crema folosesti atata timp cat este buna pentru genul tau de nu stiu pentru culoarea, si sensibilitatea pielii tale! Eu am folosit de la Nivea si trebuie sa stai dezbracat in casa 2 ore cu crema pe tine dar si cele de la avon si garnier sunt bune! Dar ai grija ca daca nu esti atenta te faci portocalie

| LanaDelRayFan a răspuns:

Eu folosesc ulei bronzant pentru plaja(Gerovital).In 5 zile zici ca esti 'tiganca'.Nu ca ai fi.

| afrodita3333 explică (pentru LanaDelRayFan):

Bronzeaza el piele sau face sa te prinda sorele mai repede? Il aplici de fiecare data cand te expui la soare? Cat ai dat pe el?

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru afrodita3333):

Bronzeaza el pielea, dar ai nevoie de ajutor si din partea soarelui.Il aplici de fiecare data cand mergi la plaja. Eu am dat 10 lei dar depinde din ce oras esti happy

| Puffulets a răspuns:

Eu folosesc ulei bronzant pentru plaja. Este foarte bun si te prinde foarte repede soarele.