| xXx_6498 a întrebat:

Placa Remington S1052 indreapta parul nu? e pentru indreptatul parului? si poate rezista 7 zile parul drept daca nul ud? sau nu ma culc cu parul in perna(sau nare vreo importanta asta, parul nu mai sta drept doar de la umezeala? sau dac dormi cu parul intr-o pozite nasoala mai ramane drept?

2 răspunsuri:
| christinne_1321 a răspuns:

Cum sa stai cu parul nespalat 7 zile?
Placa e buna.De la umezeala cam nasol.Mai bine convinge-te singur.

| anelis_9799 a răspuns:

Dupa 7 zile X. x? Geez imi indrept parul de 1-2 ani si nu am reusit performanta asta laughing).
pai inbn fiecare dim. trebuie s a ti`l indrepti iar, orice placa ia folosi, ti se intorc varfurile...