| alx72 a întrebat:

Poarta cineva chiloti cu push up LOULOU?

3 răspunsuri:
| lavynya1 a răspuns:

Nu.Nici nu am auzit de asa ceva.Si daca as mai purta cred ca as fi obeza.Ma gandesc ca sunt pentru marirea fundului si chiar nu am nevoie

| spirulina a răspuns:

Da. Eu! Am trei perechi. Modelul boxer imi vine foarte bine ca sunt foarte slaba. dar trebuie sa ai grija la model, cat de elastic e, ca sunt tot felul de grade.

| Anonim2938 a răspuns (pentru spirulina):

Si cum sunt? adica...ce au in interior? Se simt cand pui mana? Am vrut si eu sa-mi cumpar dar mi-e k se observa sau se simt si na...big grin