| scumpik a întrebat:

Pot comanda un produs atunci cand scrie ca mai sunt putine bucati pe stoc la starshiners? voi aveti incredere in starshiners(sunt produse bune, ajung la destinatie in timpul care il prezinta pe site si este adusa la haine marimea pe care ai selectat-o). astept cat mai multe rasp.multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

Da sunt de incredere daca asta vrei sa afli si aici ma refer la tot am prietene care si-au luat haine de acolo si consider ca e cel mai tare magazin online big grin

| magdaf a răspuns:

Daca articolul e bifat cu galben inseamna ca poti sa comanzi, ba chiar ar trebui sa te grabesti, sa cumperi tu ultima bucata, nu altcineva.

| mia_9414 a răspuns:

Da, sigur ca poti comanda. Daca nu e pe stoc iti apare un "i" sub marime, dar in rest se poate. Sunt de incredere si e valabil si timpul de livrare si evident iti aduc marimea pe care ai cerut-o.Eu zic sa incerci, eu mi-am comandat cate ceva ori de cate ori am avut ocazia si am fost multumita de fiecare data.