| iraida84 a întrebat:

Sal TPU. vreau sa-mi schimb loc-ul si nst cum. m-am gandit ca poate m-ati ajuta voi.is satena cu ochi verzi si un pic caprui, creata.si nsst ce culoare m-ar avantaja.eu m-am gandit la un negru cu varfurile rosii, darr nst, nu is sigura.am avut suvite blonde, mi-a placut dar mi-a ars parul(le-am facut la salon). ast cat mai multe raspunsuri.multumesc

1 răspuns:
| AlessandraAndronic a răspuns:

Buna. Daca ai tenul alb fa-te blonda sau un ciocolatiu. Adevarat ca blondul e greu de intretinut dar nu imposibil, mai ales ca ai ochii verde spre caprui la fel ca ai mei. Eu sunt blonda cu tenul alb si nu ies pe strada fara sa primesc complimente sau fluieraturi happy Du-te la un salon bun (eu m-am facut la Abbate) si o sa te faca ei zeitza, acum ramane la aprecierea ta ce culoare ai vrea la par si cat de drastica sa fie schimbarea. Negru sta bine la fetele brunete si inaspreste trasaturile. Bafta