| iraida84 a întrebat:

Sal TPU. vreau sa-mi schimb loc-ul si nst cum. m-am gandit ca poate m-ati ajuta voi.is saten mediu cu ochi verzi si un pic caprui, creata.si nsst ce culoare m-ar avantaja.multumesc mult.ast raspunsuri. o seara faina

5 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Roscat! clar...o fata roscata cu ochii verzi este superba, foloseste pudra descisa si ia-ti un roscat natural.:* fi atenta sa nu iesi morcovhappy

| CosmicKarma a răspuns:

Ce sa-ti schimbi...loc-ul? Dar profesorul de romana cand il schimbi, asta daca este el de vina, ca eu estimez ca tu esti aia/ala care habar nu are sa scrie in limba asta?

| iraida84 explică (pentru CosmicKarma):

Iti scriu asa sa vezi ca stiu si sa scriu.Cum vrei tu.Mai du-te tu in ***,n-are voie omul sa greseasca, ca vezi doamne, se gasesc i ca tine ca sa comenteze.Pentru ce *** ai mai intrat aici? Asta ai vrut, asta primesti.sa-ti ceri scuze ma bulangiu care esti, ca si u ai mai gresit, nu sunt singura...

| CosmicKarma a răspuns (pentru iraida84):

Mai, omul are voie sa greseasca. Problema este ca, daca insisti in greseala, esti prost. Bine-ai venit in lumea suratelor tale nedezvoltate.

| iraida84 explică (pentru CosmicKarma):

Scuze da u ma faci sa-ti spun asta, marsi sa nu de-a dracu sa mai scrii cv.