| AnnaAnnne a întrebat:

a tinut cineva dieta de 13 zile? Ce rezultate a avut? Cat ati slabit? Dupa ce ati revenit la regimul normal dupa terminarea dietei ati mai luat mult in greutate?

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu am tinut niciodata si nu voi tine niciodata, dieta pe zile nu da rezultate. Am incercat cand eram mai mica dar degeaba. Sportul este aliatul impotriva grasimii si obezitatii. Acum am o silueta super care am obtinut-o cu ajutorul sportului. Deci nu, nu merge. Acum tu decizi ce vei face. Succes!

| WR104 a răspuns:

Uite aici ceva diete http://dietapentrutine.blogspot.com
gasesti si tabelul cu valorile nutritive ale tuturor alimentelor.
Succes.

| Jee354 a răspuns:

Eu am tinut.Si am slabit 2 kg. Dupa accea am revenit la regimul normal si nu am mai luat nimic in greutate pentru ca m-am obisnuit sa mananc putin.Cel putin asa mi s-a intamplat mie.Incearca si macar 1 kg. pierzi. Poate 2. Poate mai mult daca regimul este dur.O zii buna sa ai!