| cocogirl88 a întrebat:

Eu cu 4 fete trebuie sa dansam la scoala de Craciun! Trebuie sa ne luam o roghita sau fusta si tricou rosu si o caciulita de Mos Craciun.Eu am o rochie rosie, putin mai eleganta! Este buna pentru dans? Daca nu este bine sa imi iau o fusta rosie si un tricou crem cu putin rosu? Dar de cizme? Sa imi iau cizme cu fermoar sau sireturi? Dau funda celui mai bun raspuns!
P.S.:Scuzati greselile:*

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Ia fust aia rosie si tricou' crem. Si cizmele cu fermoar nu cu siret.