| cocogirl88 a întrebat:

Peste doua saptamani la scoala trebuie sa fac un dans de Craciun cu inca 4 fete! Trebuie sa ne luam o roghita rosie sau o fusta rosie si o bluza rosie.Eu am o rochita rosie dar putin mai eleganta cu fundita alba si nu stiu daca sa o port la dans sau nu fiindca trebuie sa imi pun o caciulita de Mos Craciun! Sa imi iau cizme cu fermoar sau cu sireturi? Imi puteti da niste sfaturi referitoare si la imbracaminte? Celui mai bun raspuns dau funda love struck
P.S.: Scuzati0ma daca am cateva greseli la scris! :*

Răspuns Câştigător
| Dyannax a răspuns:

Eu zic ca este ok combinatia.Depinde cum arata cizmele, dar eu prefer cu fermoar. Este ok rochita, ar fi bine sa mai adaugi niste accesori.(sper ca te-am ajutat)Bafta la dans! FUNDA?