| FallingRain a întrebat:

Sall! Vreau si eu o tunsoare "scene" pentru par mediu, cam pana la umeri. Daca puteti va rog sa imi aratati niste poze si sa imi spuneti si numele tunsorii, ca sa-i spun cuafezei exact ce vreau. Dau funda logic, daca nu dau sigur nu raspunde nimeni big grin

4 răspunsuri:
| Metamorphose a răspuns:

Eu nu m.am stresat sa ii explic coafezei. Doar i.am aratat o poza de pe tell si s.a prins ea, doar asta ii e meserialaughing)

| Daniela_8349 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de prostiile astea. Stilul emo/scene e fumat de muuulta vreme. Prin 2009 ce ma mai prosteam si eu dar dupa cateva luni mi-am dat seama ca ma fac de ras degeaba.

| FallingRain explică (pentru Daniela_8349):

Daca am sa realizez eu ca nu imi place si/sau nu mi se potriveste, atunci am sa renunt singura. Pana atnci te-as ruga sa citesti din nou intrebarea si iti vei da seama ca raspunsul tau nu are nicio relevanta. Nu ai facut decat sa iti spui parerea, pe care daca ma gandesc nu ti-a cerut-o nimeni. Daca mie imi place si consider ca asa vreau eu sa arat e alegerea mea si nu am nevoie de sfatul tau. Cand am sa-ti er parerea promit ca am sa o iau in considerare.

| Daniela_8349 a răspuns (pentru FallingRain):

Si pana la urma te-ai facut scene?laughing