| AlexFX810 a întrebat:

Am avut cararea parului pe dreapta și normal ca mi s-a rărit puțin parul acolo. Acum când mi-am lăsat parul mai lung și îl dau pe spate se vede ca acolo este rar și nu se poate forma o linie dreapta deasupra frunții. Ce este de făcut? Sa fac din tunsoare acea linie sau cum? Ma spăl cu șampon regenerant de aproximativ o luna de zile dar nu prea vad îmbunătățiri la acea porțiune mai rara.

1 răspuns:
| Madalinqqq a răspuns:

Incearca sa freci cu un graunte de usturoi sau exista o solutie pe baza de ardei iute la farmacii!